[ 1.díl ] ◘ Vzpomínky se vracejí ◘

23. září 2010 v 12:18 | © W&S Team | ~Gisska~ | |  She is amazing, she is perfect

Povídání: Tak a je tu první díl komixu She is amazing, she is perfect. První díl je o tom že se mladá Vanessa zavzpomíná, a v hlavě si poskládá útržky z toho co se stalo. Takže příjemné čtení pod c.č ↓

vgaet e

On mě chytil, ano, vzpomínám si dobře, chytil mě kolem pasu na pohovce a začal mě líbat. Bylo to krásné, ale zároveň jsem cítila že odjíždí, a to nejhorší bylo že odjíždí už dnes. Měli jsme na sebe čas od rána. kdy krásná,mládá a úchvatná Elizabeth Sniperová vcházela do školního autobusu a ladně do něj usedávala, tehdy ji bylo 7 let, pouhých sedm let. Dnes má slavit narozeniny, ale není tu, dnes jí má být už 15 let. Je možné aby někdo jako Elizabeth byla nezvěstná 8 let a nenašlo se ani tělo ? Asi ano, když se to stalo. Vlastně, všechno je možné. Tak, dále k mému příběhu. Ortan uměl krásně líbat, takže líbání s ním bylo jako v sedmém nebi , všechny ženy z města mi ho záviděli. ,,Miláčku,dnes odjíždíme,ale neboj,za 14 dní se ti zase vrátíme." řekl Ortan. ,,Lásko, chtěla bych ti moc věřit, ale, nejezděte nikam, prosím, nemám dobré tušení, nedopadne to dobře!,, odpověděla jsem. Ale on jakoby mě neposlouchal.

Když jsme se loučili tak jsem začala brečet. Byl to divný pocit když odjížděli. Cítila jsem úzkost, jak kdyby se opravdu mělo něco stát, ale určitě jsem si to jenom namlouvala. Rozloučili jsme se, a nasedli do auta a... odjeli. Myslela jsem že odemne odjíždějí na dobu neurčitou, takže navždy. Zamávala jsem jim, oni nahodili motor a ujížděli pryč.

V zatáčce jsem se je snažila dohnat ale, motor byl výkonější. Nestíhala jsem je, a zachvíli už byli pryč.

Já nevěděla jestli jim mám zavolat, a celou cestu být s nimi v kontaktu, nebo je nechat být a doufat že dorazí v pořádku na hotel. Šla jsem domů protože jsem musela jěště uklidit,uvařit,upravit se a jít pracovat. Furt jsem na ně myslela, protože jsem měla takové zvláštní tušení. A proto jsem si začala představovat něco pozitivního. Představovala jsem si jak tam dojeli a v tom hotelu zašli do bazénu.

Začli se potápět, cákat na sebe, povídat si a...no prostě si užívali. Usmála jsem se a říkala si jak krásně se budou mít. Ale pak mě to zase přešlo.

Koukla jsem se na hodinky a bylo už po 23:00 hodině. Bála jsem se, co se mohlo stát. Ale řekla jsem si že vydržím. Mezitím jsem si pustila televizi ale to jsem neměla dělat. Nebudu tu už moc rozepisovat, většinu jsem řekla v úvodu.

Koukám se na zprávy ale co to?! Najednou říkají o něhodě, o autonehodě. Autonehoda se stala mému muži s dcerou. Jak jsem říkala muž bohužel zemřel.Dcera nezvěstná, jako by se z ní stal popel. Nebo, co když tu nehodu někdo zavinil a dceru mi teď vězní a někde z ní vychovává někoho jiného než je?! Nemůžu se na to dívat.

Najednou je kolem mě všude samá tma, zjistila jsem že jsem v prádelně ale co tady dělám? Začnu panikařit, moje dcera,můj muž, to všechno. Kdo za to může? Všichni obviňují mě ale já to nebylo. Věřte mi, prosím. Omdlela jsem. A pak...

Vrátím se do reality kde myji nádobí. Konec mých vzpomínek, na další si už nevzpomenu a už ani nechci. Nemusíte vědět všechen můj život. Jednou to začne, a pak zase skončí. Přemýšlím nad mojí dcerou, kde by mohla být a hlavně s kým by mohla být. Co když někde bloudí, je jí zima a je v jiném světadíle a neví jak se má ke mě dostat. Doufám že je v pořádku a jednoho dne jí najdu.


Přestala jsem nad tím vším přemýšlet a šla jsem na sebe pustit horkou vodu. Musela jsem začít racionálně myslet a vrátit se do reality, a doufat že se se svojí dcerou jednoho dne setkám. Vylezu ze sprchy, podívám se na hodinku a zděsím se. ,,Proboha, už jsem měla být dávno v práci!" Rychle se převléknu do pracovního oděvu, popadnu kytaru a spěchám do práce. Mám dnes vystoupení.

Pokračování příště!


DISKUZE:
1. Jak se vám líbí Vanessin příběh?
2. Jak myslíte že tento příběh skončí ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti blog ?

Ano 46.2% (60)
Ujde 29.2% (38)
Ne 24.6% (32)

Komentáře

1 Hakky Shika Shun Hakky Shika Shun | Web | 23. září 2010 v 12:33 | Reagovat

Dobré
Tak to je na tobě jak to skončí :)

2 © W&S Team | ~Gisska~ | © W&S Team | ~Gisska~ | | Web | 23. září 2010 v 12:40 | Reagovat

[1]: To sice ano, ale i vy můžete rozhodnout .. ;-)

3 Maude Maude | Web | 19. května 2011 v 21:01 | Reagovat

1)Líbí, Líbí
2) Přesně, záleží to na tobě.

Akorát mi vrtá hlavou, kam odjíždeli. Asi jsem nečetla pořádně... :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama