[ 2.díl ] ◘ Zpátky v realitě ◘

23. září 2010 v 12:20 | © W&S Team | ~Gisska~ | |  She is amazing, she is perfect


Délka: 12 minut
Obrázků: 13 obrázků
Akce: velká
Láska: žádná
Psycho: trochu


Díky vyprodanému sálu na mém koncertě jsem si mohla koupit nové bydlení v nerušené části města... Sice naproti mě je takový dřevěný domek který vypadá jako chatka, ale netuším jestli tam někdo žije protože jsem tam jěště nikoho neviděla vcházet ani vycházet.

Koukám na televizi a v tom uslyším zvonek. Vypnu televizi a jdu se kouknout kdo je to v tak pozdních hodinách. Otevřu prosklené a mohutné dveře ale nikoho nevidím. ,,Asi už blázním z toho neustálého doufání a přemýšlení. Musím se sebou začít něco dělat." Šla jsem si udělat jídlo.

Vyndala jsem si prkýnko a z mrazáku jsem rozmrazila v horký vodě lososa. Velmi opatrně jsem ho začala krájet a nalejvat do něj olivový olej. Všechnu zeleninu a losos jsem dala do pekáče a dala jsem ho péci.

Dala jsem si k tomu oblohu a bramborovou kaši. Tento recept mi dal můj milovaný. Od něj mi to chutnalo nejvíce. Šla jsem si napustit vanu, v tomto domě jsem si už mohla dovolit vanu.

Vana byla přijemně teplá ale něco mi tady chybělo. Byl to můj manžel. Vždy mi myl záda, ať už jsem byla ve sprše nebo ve vaně. Užívala jsem si přijemné koupele bez bublinek. Lehla jsem si tam a zasnila jsem se. Fantazíruji si se životem, kéž bych si to jen namlouvala a představovala. "Sakra, vždyť si furt jenom něco myslím, vždyť jsem v realitě!" přestala jsem snít, omyla jsem se a vylezla z vany! A jdu si lehnout.

Ráno mě vzbudil mobil, netuším kdo mi volal ale vím že mě to vzbudilo. ,,Kdo mi může volat takhle po ránu ?" řekla jsem rozzuřeně.

,,Halo?,, řekla jsem do telefonu. ,,Dobrý den, je u telefonu Vanessa Sniperová?" ozvalo se z telefonu. ,,Ano, jsem u telefonu, kdo jste a co chcete?" odpověděla jsem. ,,Takže, jsem Austin Frosl, doufám že jsem se tedy dovolal správně. Mám vaši dceru a krásně jsme oslavili její 15 narozeniny! Vaše dcera je opravdu úžasná ale, vlastně, ona už není vaše." Vyděsila jsem se a do telefonu zaječela: ,,Neznám vás, a nebudu se s vámi zahazovat, vy moji dceru nemáte, sice netuším jak víte že jí bylo 15 ale už mě nikdy neobtěžujte!" A típla jsem to. Začala jsem hrozně brečet ale po 2 hodinách jsem se uklidnila. Byla jsem vystresovaná.

Najednou jsem usla na pohovce. A děli se divné věci .... Hodně divné věci ...

Pokračování příště!


DISKUZE:
1. Co se dělo tehdejší noci ?
2. Co měl znamenat ten telefonát ? A měl pravdu ?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti blog ?

Ano 46.2% (60)
Ujde 29.2% (38)
Ne 24.6% (32)

Komentáře

1 Maude Maude | Web | 19. května 2011 v 21:04 | Reagovat

1)Nevím, možná dcerku někdo unesl a znásilňoval jí.
2) Asi bude chtít za dcerku výkupné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama