[ Úvod ]

23. září 2010 v 12:08 | © W&S Team | ~Gisska~ | |  She is amazing, she is perfect
Komix je přesunut z mého jiného blogu ... ;)
Povídání: No takže je tady ten slíbenej úvod, a jelikož mě ta siminka baví tak si myslím že ho dokončim. :) A pod c.č si pusťte písničku ↓
vgaet e


Zvláštní pocit, když se svěřuji zrovna vám, lidem kterým něvěřím a vůbec je neznám. Nikdy jsem taková nebyla, vždy jsem byla samostatná,uzavřená a tichá. Nikdy jsem se nikoho o nic neprosila. Všechno jsem zvládala sama, byla jsem silná a věřila jsem si, že když zůstanu a budu taková jáká jsem že můj život bude mít smysl i pro mou holčičkou. Chtěla jsem pro ni jen to nejlepší. Chtěla jsem aby byla po mě, ale nevydařilo se! Jako matka a žena jsem selhala. Stydím se před celým světem se ukázat a měla bych před ním něco projevit a říct o sobě něco?! To by mě museli svou nenávistí ke mně popravit. Pro lidi ve městě jsem čarodejnice a vrah. Všichni se mě bojí, ale já nic špatnýho neudělala, já své holčičce neublížila. A neobviňuji z toho ani svého muže který bohužel zahynul. Ano,pochopili jste správně,tak jak slovy vyjadřuji tak taky píši. Když už jsem se tak rozepsala něco vám o svém minulém životě řeknu. Bylo mi asi 23 když jsem našla toho nejlepšího muže široko daleko. Byla to svatba, která stála tisíce. Bylo to nádherné, na svatbu přišli všichni moji a Ortanovi příbuzní. Můj otec byl na mě pyšný ale moje matka, no, sice se připojila ale ona byla divná a tajuplná jako já. Jím tu vafle, a povídám, to není nejlepší ale, tak žiji už jiný život než jsem žila dříve. Jasně, nedopověděla jsem to. Moje matka, byla přísná, všichni ji respektovali ale já ne. Nikdy jsem nechtěla být jako ona a proto zaklela moji rodinu. Nevěřila jsem jí. Nikdy jsem jí nevěřila a proto jsem jí nevěřila ani teď. Svatba skončila, ale všichni jsme se ohromně bavili. Když lidé odešli, tak po svatbě má být první svatební noc. Při té noci jsem otěhotněla. A po 9 měsících se mi narodila holčička Elisabeth. Když ji  bylo 7 let jela s otcem na dovolenou k moři. Já měla práci, důležitou práci od které jsem nemohla jen tak odejít.

Jak říkám, a od důležité práce se neodchází, i když mě to mrzelo protože to měla být rodinná dovolená tak jsem prostě nemohla odejít. Řekla jsem mu: ,,Až tam dojedete, zavolejte že jste v pořádku dorazili, miluju Tě, pa!" Ale místo čekané odpovědi jsem se dočkala jen kývnutí hlavou. Bylo to všechno divné, ale moje dcerunka plakala, a její slzy já opětovala. Když odjížděli já šla dál pracovat. Bylo 23:00 a telefon furt nezvonil. Řekla jsem si že ještě vydržím, tak jsem si pustila televizi. V ten moment jsem ztuhla.


V tem moment jsem ztuhla hrůzou. Bylo to hrozné. Ihned jsem se rozbrečela, protože to co jsem viděla jsem neměla nikdy vidět. Naše auto s mojí dcerou a s mým manželem rozlomené na půl a všude,všude,(vzlyk) prostě všude samá krev, a manželova hlava na kapotě auta a tělo za volantem a dcera. Ta nebyla, jako by se rozpustila. Když se po ní pátralo nikdo jí nenašel a za její hledání jsem musela platit, dohromady mě to vyšlo na 452 358 simoleonů. Ale mě to bylo jedno, ikdyž jsem tedy chudá pak byla a jsem doteď, pro mojí dceru bych svůj život dala. Ale, nikdo ji nenašel a hledala se 5 let. A pak to vzdali. Oni to vzdali a já je nenávidím a oni nenávidí mě, obviňují mě z vraždy svého muže a za zmizení své dcery, protože, protože.... Promiňte, moc se omlouvám ale dále už mluvit nemohu, bolí mě to,omlouvám se!

Rozhodla jsem se že, že napíšu na radnici. A poprosím je ať jěště zkusí pátrat, někdě přeci musí být, když se nenašlo ani tělo. Chtěla bych napsat rodičům ale, otec zemřel na rakovinu.(rozbrečím se)A matka, ta je nezvěstná. Ale v jejich domě se našla matčina krev. Zřejmně zmizela stejně jako moje dcera a jestli ji nebude hledat město, budu ji hledat já i kdyby mě to měl život stát. Ale za matku bych ten život nedala, myslím si že za zmizení mé dcery a umrtí mého muže,stojí ona. Víc říkat už nemůžu, pro dnešek jsem řekla moc, a musím jít opět pracovat, jdu pracovat kůli mé dceři. Jdu po jejích stopách, slyším furt její hlas a volá ,,Maminko, prosím, zachraň mě, prosím!" a to slyším každou 12 hodinu noční.

DISKUZE:
  1. Co si myslíte o ůvodu?
  2. Líbí se ti ůvod a siminka ?
  3.  Co myslíte ? Kdo ZA umrtí muže a zmizení dcery může ?

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se Ti blog ?

Ano 46.2% (60)
Ujde 29.2% (38)
Ne 24.6% (32)

Komentáře

1 Maude Maude | Web | 19. května 2011 v 20:30 | Reagovat

1) Dramatický, ale těším se.
2)Siminka je krásná. A úvod... no, dobrý a napínavý
3) Netuším... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama