[ 4.díl ] ◘ Najdu nový domov ? ◘

21. března 2011 v 20:00 | © Worldsimss team / Simscoolfiction / |  She is amazing, she is perfect

Ahoj lidi, takže jsem se rozhodla pro další díl komixu She is amazing,she is perfect. :-) A to dokonce chystám nový komix :-) No ale dost keců a jedem na komix né ? :-) S chutí do čtení ...
Kdybyste nevěděli o co šlo, Vanessa usnula a zdá se jí sen a to je už 2.díl jejího snu. :-)

Mladá dívka, okolo 15 let utíkala bosa jen v onošeném špinavém dlouhém tričku, vlasy měla mastné a špinavé, ale bylo poznat že má zrzavé vlasy. Utíkala přimo k luxusní vile, vypadala vyděšeně, jakoby před něčím utíkala. Když doběhla k baráku rozklepala se protože jí byla zima, byla vyhládovělá ale nejvíc jí děsilo to co na ní čeká když zazvoní.(U TOHOTO OBRÁZKU SE OMLOUVÁM ZA PLUSÍK, BERTE TO JAKO DETAIL PROSÍM)
,,Krásně to voní, to bude dneska dobrá večeře."
bylo slyšet z baráku, jěště chvíli poslouchala ale už nic nezaslechla. Zaklepala.Dívka se usmála ale přitom ji přejel mráz po zádech. Žena okolo 30 let vypadla příjemně, přistoupila ke dveřím podívala se skrz okno ale moc se jí do otvírání nechtělo ale otevřela. ,,Dobrý večer, co si přejete v tak pozdních hodinách ?" optala se žena. ,,Dobrý večer, paní, moc vás prosím o to abyste mě vyslechla, můj příběh není moc hezký ale žádám vás o noclech." nervozně odpověděla a bylo vidět že se bojí odpovědi. Žena si byla nejistá, vždyť tu dívku přeci vůbec nezná, může to bejt dcera od sousedů která ji přišla přes noc jen okradnout, nechtěla si zahrávat ale přesto udýchanou dívku pustila dál.,,Děkuji moc, prosím vyslechněte mě." vyhrkla ze sebe dívka. ,,Posaď se tady v předsini, poslouchám." řekla mile žena. ,,Když mi bylo 9 let jela jsem s otcem na dovolenou, ale matka nemohla, měla moc práce. Na dálnici byl klid ale najednou sme nabourali do stromu a než jsem se stačila vzpamatovat byla jsem v něčím baráku....." začala dívka svůj příbeh. Žena byla překvapená a optala se jak může pomoci. ,,Noclech, jen noclech se vším všudy." Žena kývla a šla pro manžela.,,Ne, nezůstane tady, vždyť ji ani neznáš!" zakřičel asi manžel. ,,René, jen jednu noc slibuju že pak se to vyřeší, no tak." Chlap se jménem René byl uražený a ani se na ni nepodíval ale hlavní je že mohla zůstat.Žena šla o patro víš, dívka jí nasledovala. ,,Todle bude tvůj pokoj, je pto hosty, vedle v pokoji spí náš sluha, před tebou těmito dveřmi je koupelna, umyj se a pak přijď dolů, nikdo tam nebude, na stole budeš mít polévku, pak jdi spát. Ráno až se probudíš sejdi dolů do jídelny, budeš tam mít snídani." odpověděla a zabouchla za sebou dveřmi.
,,Já mám neštěstí v štěstí" řekla si dívka pro sebe. A šla se umýt.Natočila si plnou vanu horké vody a louhovala se v ní přes 20 minut.Žena ji tam nechala noční košily a župan který voněl aviváží. Oblékla jsem se a zaplatla si cop. Sešla jsem dolů a šla do jídelny, čekal tam na mě talíř s polévkou. Byla kuřecí a byla teplá. Když jsem se najedla šla jsem znovu nahoru a zalehla do postele.

Sundala si bačkory a nasadila si huňaté ponožky. A pomalu ulehávala do postele. Když si lehla, zhasla lampičku a po chvíli přemýšlení co bude dělat zítra usla. Všude nastalo ticho.Všichni spali, kromě Reného kterej spánek pouze předstíral. Najednou se ozvala taková rána která vzbudila celou rodinu!

Pokračování příště!

Diskuze:
1) Co si myslíte o neznámé dívce ?
2) Co to bylo za ránu ?
3) Proč René spánek pouze předstíral ?

To vše se dozvíte v dalším díle. ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám pokračovat v komixu She is amazing,she is perfect ?

Ano 54.2% (26)
Nevím, to je na tobě! 33.3% (16)
Ne 12.5% (6)

Komentáře

1 julčaxD julčaxD | Web | 30. března 2011 v 17:15 | Reagovat

1. je to Elizabeth
2. René spad ze schodů xD
3. bál, se že je Elizabeth vrahoun :D

2 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 21. dubna 2011 v 11:10 | Reagovat

To už jsem četla, a měla jsem za to, že i komentovala, ale jak vidím asi ne..:D
1. No, já ani nevím.. DOcela chudák holka..
2. No to by mě docela zajímalo..(:
3. Půjde tu dívku vykopnout pryč? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama