[ 5.díl ] ◘ Zjistila jsem vážnou věc ◘

12. dubna 2011 v 13:34 | © Worldsimss team / Simscoolfiction / |  She is amazing, she is perfectProbudila jsem se v nějakým cizím pokoji. Nevím vůbec co se stalo, ale co ty sny, tedy, byly to vlastně jen sny ? Všechno mě bolí, nevím nic, nic si nepamatuju jen ty divné věci. ,,Je tu někdo ?" špitla jsem a všimla si na stole nějaké vysílačky. Hned jsem slyšela nějaké rychlé kroky.


Někdo nabíral hrozně rychlí tempo, asi kvůli mě. Panebože, nic nevím, nepamatuji si nic, co se sakra stalo, prosím.
V tu chvíli se rozlétly dveře a já upadla do komatu.

Probudila jsem se opět někde jinde. Někdo u mě stál, byl celý v bílem, vlastně skoro všechno kolem bylo bílý. Netušila jsem kde bych mohla být až když jsem uviděla cedulku na stole Dr.Klim. Je mi to jasný, jsem v nemocnici, jak dlouho, co se stalo. ,,Sestři, zapište si čas Čtvrtek 13:08 se slečna Vanessa Sniperová probudila." řekl chlápek, asi tedy doktor Klim. ,,Jistě pane doktore" odpověděla mu milým hlasem. ,,Slečno prosím pojďte si sednout tamhle na lehátko." nic jsem neřekla jen se zvedla a šla.( U tohoto obrázkiu se omlouvám za ten trojúhelníček, mluvili spolu a já si toho nevšimla a teď opravdu hru zapínat nebudu )
,,Paní Sniperová, jsem doktor Klim, váš ošetřující lékař jste v nemocnici u sv.Jarolíma v Americe. Byla jste ve vážném stavu a 8 měsíců jste byla v komatu a utrpěla jste velký otřes mozku a velké zlomeniny a pohmožděniny. Bylo by lepší kdybyste šla na pokoj, sestřička vás tam zavede, prozatím jěště zůstanete na JIP." řekl a odešel a sestřička mě odvedla na pokoj.
Když mě sestřička vedla na ten pokoj tak jsme prošli snad celou nemocnici, jeli jsme výtahem pak schody, pak dlouhá chodba a tam dveře, tím ste se dostali na jipku. Pak mi sestřička řekla že si mám odpočinout a že se zachvilku vrátí. ,,Mohu se jít spíše osprchovat ? Myslím že jsem spala dlouho." řekla jsem a usmála se. Bylo vidět že sestřička byla ráda že se cítím dobře a mám smysl pro humor.


,,Tepla voda, krásná tepla voda." řekla jsem si potichu. Koupelnu jsem měla sama pro sebe, nikde totiž nebylo ani živáčka, dokonce jsem si myslela že jsem v té nemocnici sama dokavaď jsem neslyšela doktora jak mluví zřejmně s pacientem.


,,Tak co Elizabeth ? Cítíte se už dobře ?" zeptal se někoho doktor. ,,Jistě pane doktore, mnohem lépe, jak dlouho tu zůstanu ?" řekla dívka ve věku asi 15-16 let. Ale to jméno mi něco řikalo. Jasně ten sen, ale musela bych jí vidět třeba to nebyl sen, třeba to byla předtucha co se má stát. A pak jsem zase slyšela jen: ,,No víte to nevím, tak minimálně jěště týden, operace byla složitá ale už to bude jen lepší a lepší. Mimochodem.... a dál jsem neslyšela ale vím že to říkal už poněkud roztřeseným hlasem a byl si nejistý takže to bylo důležitý. Vyšla jsem ze sprch a šla do jídelny byla svačina ale to co jsem tam viděla mě dorazilo. ,,Vždyť to je......"

To be continued!

Diskuze:
1) Co si myslíte o Vanesse, sluší jí to teď více ?
2) Líbil se vám díl ?
3) Jak si myslíte že se to bude dál vyvíjet ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám pokračovat v komixu She is amazing,she is perfect ?

Ano 54.2% (26)
Nevím, to je na tobě! 33.3% (16)
Ne 12.5% (6)

Komentáře

1 julčaxD julčaxD | Web | 20. dubna 2011 v 16:47 | Reagovat

1. určitě :-)
2. jo, ale je dost krátkej :-( (nemyslim to na počet fotek, ale toho čtení je tam málo)
3. potká se s Elisabeth

2 shianae-sims3 shianae-sims3 | Web | 21. dubna 2011 v 11:11 | Reagovat

1. Ano sluší jí to více..(:
2. Ano líbil..(:
3. No zjistíme co, koho tam viděla..:D

3 Simscoolfiction Simscoolfiction | Web | 21. dubna 2011 v 14:23 | Reagovat

Děkuji za sledovanost komixu :-)

4 Maude Maude | Web | 19. května 2011 v 21:12 | Reagovat

Jaký trojúhelníček?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama