Poslední informace o Hrátky Osudu

2. června 2011 v 19:39 | © Worldsimss team / Simscoolfiction / |  The Sims 3 Datadisky


Hrátky osudu již zítra vchází do prodejen !

Vedle mnoha nových aktivit a možností k obohacení všech fází životů vašich simíků, nabízí dodatek The Sims 3 Hrátky osudu také nové způsoby zaznamenávání a sdílení výjimečných životních okamžiků a vzpomínek na ně. A jaký lepší způsob jejich navození a prožití si dovedete představit, než prostřednictvím kouzel chemie?! Přesně tak, slyšíte dobře - simíci nyní mohou míchat lektvary s neobvyklými účinky.


Sdílení vzpomínek

Leovy první krůčky, středoškolský ples krásné Palomy, divoká rozlučka se svobodou milovníka ženských půvabů Franka - to jen pár příkladů výjimečných momentů, které mohou vaši simíci zaznamenat, a ještě lépe, podělit se o ně s přáteli. Přehled vzpomínek simíků je uchováván ve vlastním albu každého z nich a prohlížet ho je možné na panelu Simologie. Mnoho vzpomínek k připomenutí určité události se ve formě stylizovaného obrázku uchovává automaticky.

Focení

Můžete si také vytvářet vlastní vzpomínky prostřednictvím nástroje k zachycení výjimečných okamžiků na fotografii. S jeho pomocí zachytíte jakýkoli moment v životě vašich simíků kdykoli se vám zamane. Tím však vaše možnosti nejsou vyčerpány. O nashromážděné vzpomínky se můžete podělit s přáteli online na Facebooku nebo na webových stránkách The Sims 3. Stačí jen rozkliknout detail dané vzpomínky a zvolit příslušnou možnost.

Videozáznamy

Někdy není obyčejná fotka to pravé ořechové. Pokud nastane v životě vašich simíků skutečně mimořádný okamžik, možná zatoužíte zachytit jej na video, abyste si poté mohli připomenout každý jeho detail. Aby si simíci mohli pořídit vlastní videozáznam, musí nejprve vlastnit videokameru, kterou lze jednoduše zakoupit v nákupním módu. Dobrá rada - čím lepší kamera, tím delší záznamy s ní lze natáčet, takže se vyplatí u nákupu trochu přemýšlet.
Jakmile jsou simíci připraveni natáčet, mohou vstoupit použitím videokamery do speciálního módu zobrazení z vlastního pohledu a začít zaznamenávat vše, co mají v záběru. Ukazatel stopáže zobrazuje údaj, kolik času pro záznam ještě zbývá. Jakmile je dosaženo limitu, kamera se automaticky vypne.
Po natočení videa se v inventáři simíků objeví disk, který si mohou přehrát na svých supermoderních televizích. Aby se v těchto vzpomínkách, zachycených na video, lépe orientovali, můžete jim disky libovolně pojmenovat. Prarodiče velmi potěší, když se budou moci podívat na video s vnoučaty a manželské páry simíků si mohou po letech připomenout svůj svatební den.

Chemické reakce

Trochu toho, trochu tamtoho… lehce protřepat, mírně promíchat… copak nám z toho vznikne? Vaši simíci nyní mohou uplatnit a dále si vylepšit logické schopnosti při plnění nový úkolů, které jim nabídne chemická laboratoř. Ať už budou bádat nad ideálním složením dosud neznámého lektvaru nebo provádět pokusy mícháním již známých látek, vytvoření pořádného "cloumáku" bude pro ně otázkou chvilky. Jakmile simík vynalezne nebo cíleně vytvoří lektvar, objeví se tento v jeho inventáři. Simíci s pokročilejšími schopnostmi logického uvažování mohou dokonce namixovat z lektvarů nápoje a nabízet je jiným nic netušícím simíkům. Obrovské množství různých lektvarů, které lze objevit, je zárukou toho, že na vaše chemicky nadané simíky a jejich "oběti" čeká spousta mimořádně zajímavých okamžiků!
Hlavní zdroj: Electronics Arts (http://www.ea.com/cz/)
Zdroj pro vás: Simscoolfiction (www.worldsimss.blog.cz) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lowiska Lowiska | Web | 3. června 2011 v 0:46 | Reagovat

Zní to určitě zajímavě, ale není to nic pro mě. Tu radost ochotně přenechám jiným :-)

2 Simscoolfiction Simscoolfiction | Web | 3. června 2011 v 12:39 | Reagovat

[1]: Určitě To je zajímavé už mi ho instaluje mamka :D Mi ho přeobjednala ale až dnes ho instaluje :) Už se Těším,
To co jsem si vyzkoušela na AKCI je báječný :-)

3 Lilianne Lilianne | Web | 3. června 2011 v 16:43 | Reagovat

Je to sice všechno moc pěkné, ale škoda že to není ke 2, 3 jak moc dobře víš, nemám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama