Rosalie Black 0.1

2. dubna 2012 v 23:33 | © Worldsimss team / Simscoolfiction / |  Speciální události


Žhavé novinky o Rosalie Black! Pro blog WORLDSIMSS odpověděla na pár otázek. Čtěte níže.


Rosalie Black, známa modelka krásnou tváří,postavou a mnoho dalším zazářila nejen jako modelka ale dokonce jako hvězda SuperKomixu "Staré dobré časy" ve které obsadila hlavní roli dospívající dívky na kterou nemají rodiče čas protože mají moc práce a na její osmnácté narozeniny umře maminka ale více se dozvíte v SuperKomixu který na blogu již brzy.
WORLDSIMSS SE PTÁ, ROSALIE ODPOVÍDÁ.

Worldsimss: Rosalie, jak jste se stala modelkou ?
Rosalie: Worldsimss, omlouvám se ale na tuto otázku nemohu odpovědět.Je zde mnoho fanynek kteří by mě jistě chtěli následovat a pak by věděli jak na to.
Worldsimss: To je v pořádku, to chápu.A řeknete nám aspoň jak jste se dostala do SuperKomixu ?
Rosalie: Do Superkomixu "Staré dobré časy" jsem se dostala přes svou kariéru modelky *smích*, nahrávací agentura SplashStudio si mě všimla na titulní straně časopisu NiceMiss.
Worldsimss: Aha,takže vlastně čtenářům nechceš nic prozradit.Ale prozraď nám aspoň jak si žiješ,jestli si spokojená a tvůj osobní život.
Rosalie: To vám prozradit mohu jestli vás to zajímá.Žiju si jako celebrita.Všude samej sluha,o zvířata se mi starají všichni jiní já se s nimi pouze mazlím.Žiju v luxusní vile u moře takže se chodím koupat k moři, každej den kolem mého baráku běhají paparazzi.Ale abych pravdu řekla, koupila jsem si rodinný baráček s krbem, a je prostě staromodně zařízen a jestli v budoucnu někdy budu mít čas abych si našla muže a měla děti tak se tam chci nastěhovat a zarazit mojí slávu,možná párkrát bych se nechala vyfotit ale už né jako dnes. Kvůli mé kariéře nemám čas najít si přítele a navázat vztah,později se vdát a mít rodinu. Mít děti ? To je pro mé maskérky,fotografy a celý studio katastrofa. Bych přibrala na váze,neměla bych už svojí kondičku,takhle cvičím. Každý den si zajdu zaběhat do parku nebo zaplavat.
Worldsimss: Tak přeci jen ste se nám rozpovídala, děkujeme za váš strávený čas,plakát s podpisem samozdřejmně a také skvělé modelingové fotky. Těšilo nás. Dámy a pánové Rosalie Black.
Rosalie: Nemáte zač, děkuji,děkuji.Sbohem!


Rosalie Black odhalena, její krásné tělo na pláži.
Dálé ve studiu.

'

Ani barbie styl si Rosalie nezapře:)

Další žhavý novinky za týden:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama